Jabra Elite Active 75T True Wireless kõrvaklapid, sienna

Ole esimene arvustaja

SKU: HFJAELITEACTIVE75TS

Kiirülevaade

Jabra Elite Active 75t True Wireless kõrvaklapid, sienna


Suurepärane aku kestvus - kuni 7,5 tundi kõnesid / muusika edastust ühe laadimisega. 28 tundi koos laadimiskarbiga.  • Mugav ja kompaktne disain. 

  • Type-C laadimine muudab laadimise lihtsaks ja vaevatuks protsessiks.

Saadavus: Laost otsas

199,90 €

Täpsemalt

Parim kõne ja hääle kvaliteet.

Kuule ja ole kuuldud. Vestlused on uskumatult selged tänu juhtmevabadele kõrvaklappidele, mis toovad oma ala parima kõne kvaliteedi teieni. 4 mikrofoni tehnoloogia pakub effektiivset tuulemüra vähendust ning 6mm. kuularid lasevad läbi või summutuvad ambientseid helisid teie ümber.

Vastupidav - veekindel, higikindel maksimaalne kaitse treeningutel

Jabra Elite Active 75T on tehtud aktiivse elustiiliga kasutajatele. IP57 sertifitseeritud teeb need kõrvaklapid vee- ja higikindlaks, tänu millele saate alati endast 100% anda jõusaalis või väljas vihma käest joostes.

Muusika nii nagu sina seda kuulda tahad.

Kuula muusikat nii nagu tahad. Isikusta heli taasesitamine ekvalaiseriga, mille leiad Jabra Sound+ aplikatsioonist.

Kasuta terve päeva!

Ühe laadimisega saate kuni 7,5 tundi muusikat kuulata ning taskusõbraliku laadimiskarbiga saate kokku 28 tundi kõrvaklappe kasutada.Laadimine on tehtud mugavamaks tänu tüüp-c laadimispesale. Kiirlaadimise funktsioon lubab ainult peale 15 minutilist laadimist kasutada kõrvaklappe kuni tund aega. Laadimiskarb avaneb ja sulgeb magnetiga tänu millele on kõrvaklappide asetamine ja võtmine laadimiskarbist väga lihtsaks ja mugavaks tehtud. Samuti kinnituvad kõrvaklapid magnetiga karbiga.

Stabiine ühendus

Jabra Elite 75t on Jabra neljanda generatsiooni True Wireless toode ehk täiesti juhtmevaba. Jabra palju kiidetud suurepärane juhtmevaba ühendus kehtib ka Elite 75t puhul. Koge suurepärast heli kõne ajal või muusikat kuulates ning ära muretse heli katkemiste pärast.

Häälkäsklused tehtud lihtsaks

Jabra Elite 75t’ga saate ühe nupuvajutusega avada Alexa*, Siri* või Google Asisstant* aplikatsiooni. Bluetooth 5.0’ga saate hõlpsalt luua ühenduse Elite 75t ja nutiseadme vahel.

*Sõltub seadme operatsiooni süsteemist.

Toodet tutvustav video:

Lisateave

LaokoodHFJAELITEACTIVE75TS
BluetoothJah
BrändJabra

Selle tarvikuga sobivad tooted

Mobiilid

Kirjuta arvustus

Arvustatav toode: Jabra Elite Active 75T True Wireless kõrvaklapid, sienna