Jabra Elite 85T True Wireless kõrvaklapid, titaan must

Ole esimene arvustaja

SKU: HFJABTELITE85TT

Kiirülevaade

Jabra Elite 85t True Wireless kõrvaklapid, titaan must 
Mõeldud kõnede ja muusika jaoks nagu kunagi varem. Täielikult reguleeritav Jabra Advanced Active Noise Cancellation  kompaktne tõeline juhtmevaba disain.Saadavus: Laos

229,90 €

Täpsemalt

Muutuv heli

Aktiivne mürasummutus (ANC) tühistab müra, mida Te ei soovi kuulda; HearThrough režiim mängib aga kõik välismaailma helid ette läbi peakomplekti. 11 režiimiga - täielik mürasummutus kuni kõik helid kõrva ! Täiuslikult valmistatud Teie kõrva jaoks ja kuulmise jaoks. 

Eraldi ANC kiibistik

Jabra võimsaim kiibistik, mis kunagi tehtud. Kõik see uskumatu mürasummutus tehnoloogia vajab ka võimsat protsessorit. Selle tarbeks on Jabra valmistanud eraldi kiibi, mis töötleb ja käsitleb mürasummutust. Eraldi töödeldav heli saabuva ja väljuva heli jaoks, integreeritud ekvalaiser ning madala latentsusega signaali töötlemine - mürasummutuse viimane tehnoloogia!

Mikrofoni tehnoloogia

Aktiivne mürasummutus kasutab kahte mikrofoni mõlemas kõrvaklapis, et tühistada ebavajalikku ümbritsevat müra.

Muusika - Suur heli. Väike keha.

12 mm kõlarid, kohandatav ekvalaiser ning AAC ja SBC koodekid rikkaliku ja detailse heli jaoks, tuues teile võimsa bassi tõeliselt pisikeses korpuses. Suur, massiivne, maad värisev ja aknaid raputav heli, nii väikeses korpuses, et seda uskuda, peate seda nägema (ja kuulma).

Te pole kunagi varem oma muusikat päris sellist kuulnud.

PERSONALISEERITUD HELI

MySound on teie heli
Klassikat on võimatu paremaks muuta - kui see pole katki, siis ära paranda seda - kuid me saame siiski armastatud muusika kuulamist veelgi paremaks muuta, muutes selle kuulmisviisi revolutsiooniliselt.
MySound optimeerib ja konfigureerib teie heli asjatundlikult rakendusesisese kuulmistesti abil ja seejärel kalibreerib selle kõrvaklappides. Tulemuseks on muusika, mis sobib ideaalselt teie individuaalse kuulmisprofiiliga

Kõned

Me teame, et te ei soovi kõnekvaliteedi osas kompromisse teha. Ja ausalt öeldes ei peaks te seda tegema. Nii et Elite 85t ehitades ei teinud Jabra ka järeleandmisi, pannes igasse kõrvaklappi mitte ainult kaks, vaid kolm võimsat professionaalse kvaliteediga mikrofoni.

Lisasime ka SideTone funktsiooni, nii et kõnedel kuuleksite ise oma häält (ilma et peaksite karjuma) ning lisasime meie uusimad ja arenenumad tuulekaitse algoritmid. Niisiis, teie vestlused on selged ja teravad, kui see on oluline, võimaldades teil nautida kõnede selgust nagu ei kunagi varem.

Aku

Kasutasime oma täiustatud akutõhususe tehnoloogiat, et veenduda, et need väiksed kõrvaklapid suudavad ühe laadimisega koos ANC-ga teiega sammu pidada kuni 5,5 tundi ja kompaktse laadimiskarbiga kokku kuni 25 tundi. Lülitades ANC välja on võimalik kuni 7 tundi muusikat kuulata või kõnesid pidada.

Lisaks on võimalik kiire 15 minutilise laadimisega saada kuni tund aega kõrvaklappide kasutust.

Laadimiskarbil on ka juhtmevaba laadimise funktsioon ja see sobib kõigi Qi-sertifikaadiga laadijatega, nii et kui aku saab tühjaks, asetage need lihtsalt laadimisalusele (või ühendage USB-C-kaabliga võrgulaadijasse või arvuti USB pesasse)

Sobivus ja mugavus

Skaneerisime tuhandeid kõrvu ja viisime tulemused läbi oma täiustatud algoritmilise simulaatori, kasutades uusimaid miniatuurimistehnikaid, et kogu meie hämmastav tehnoloogia kompaktsesse uude kujundusse panna.

Meie uusimad kõrvaklapid on pooleldi avatud, rõhu vähendamise ventilatsiooniavadega, mis hoiavad ära rõhu tekkimise kõrva sees, samas kui kolme suurusega silikoonist ovaalsed EarGels kõrvageelid loovad kindla müra summutava tihendi, parandades teie helikvaliteeti ja hoides kõrvus kogu päeva suurepärase tunde.

Vastupidavad kõrvaklapid

Oleme need väikesed kõrvaklapid konstrueerinud sitketest ja vastupidavatest materjalidest, nii et need on ehitatud kestma ning neil on kaitse IPX4-kategooria vee eest. Seega, kui satute vihma kätte, ei pea te muretsema nende kahjustumise pärast.

Lisateave

LaokoodHFJABTELITE85TT
BluetoothJah
BrändJabra

Selle tarvikuga sobivad tooted

Mobiilid

Kirjuta arvustus

Arvustatav toode: Jabra Elite 85T True Wireless kõrvaklapid, titaan must