Jabra Steel bluetooth peakomplekt

SKU: HFJABTSTEEL

Kiirülevaade

Jabra Steel bluetooth peakomplekt  • Tolmu, vee ja põrutuskindel

  • Erakordne kõnekvaliteet igas olus

Saadavus: Laost otsas

95,00 €

Täpsemalt

Jabra Steel on tugev peakomplekt, mis on mõeldud tööstustöölistele. Olge te ehitusplatsil porisse mattunud või tellingutel tugeva tuule käes – Jabra Steel hoiab teid levis kõiksugustes karmides oludes, kust iganes te end ka ei leiaks.

KUI TEETE KARMI TÖÖD, VAJATE KA KARMI VARUSTUST

Kandke oma nutitelefoni taskus. Jabra Steel on valmistatud vastu pidama tolmule, mustusele, tahmale ja veele. Ühtlasi on see löögikindel ega purune kõrgelt kukkumisel. Õigupoolest on see niivõrd vastupidav, et garantii on lausa 5 aastat.*

*Tegemist on 5-aastase piiratud garantiiga. See ei hõlma tavapäratu kasutamise ja õnnetusjuhtumite tagajärjel tekkinud defekte. 
Garantii ei kehti ka piiratud vastupidavusega kuluvatele komponentidele.


JÄTKEGI KINDAD KÄTTE!

Kas kasutate töö tegemisel kindaid? Jabra Steelil on eriti suured nupud, mis on varustatud tihendiga, et kaitsta seadet vee ja tolmu eest. Tänu sellele saate mugavasti kasutada rakendustarkvara Siri/Google Now isegi kinnastatud kätes. Kui keegi teile helistab, siis öelge lihtsalt “answer”, et kõne vastu võtta.

ERAKORDNE MUGAVUS VÄIKESES TÖÖRIISTAS

Viimane asi, mida te keset telefonikõnet vajate, on see, et peakomplekti kõrvaklapp kõrvast välja kukuks. Jabra Steelil on ergonoomilised kõrvakonksud, mis on mõeldud just nimelt tööstustöölistele. Need võimaldavad peakomplektil püsida omal kohal kogu päeva, hoolimata sellest, kus te olete või mida parajasti teete. Peakomplekt on niivõrd mugav, et te unustate, et seda kannate.

  • Karbis kaasas: 3 kõrvageeli, 2 kõrvasanga, 2 tuulekaitset.
  • Kaal: 10g
  • Bluetooth versioon 4.1
  • Kõne aeg 6 tundi; Ooteaeg 10päeva
  • NFC automaatne sidumine
  • Google Now või Siri jaoks eraldi nupp

Toodet tutvustav video:

Lisateave

LaokoodHFJABTSTEEL
BluetoothJah
BrändJabra

Selle tarvikuga sobivad tooted

Mobiilid