Jabra Coach bluetooth stereo peakomplekt, sinine

SKU: HFJABTCOACHBL

Kiirülevaade

Jabra Coach bluetooth stereo peakomplekt, sinine ( HFJABTCOACHBL ) Bluetooth versioon: 4.0, NFC, automaatne ühendamine, muusika mängimine, mikrofon HD kvaliteediga, kõneaeg kuni 5 tundi, ooteaeg kuni 10 päeva, hääljuhtimine, vastab US sõjaväe standardile IP55.


Komplektis lisaks kaitsekott, kõrvageelide komplekt, kummist USB kaabel. Kaal 16gr, 

Saadavus: Laost otsas

Tavahind: 119,00 €

99,00 €

Täpsemalt

JABRA SPORT COACH™

Juhtmevabad sportlikud kõrvaklapid koos integreeritud audio treeneriga cross- või sisetreeninguks. Cross-treeningu muudab hõlpsaks JABRA SPORT LIFE™ APP.

Sobib suurepäraselt kõrva

Ilmastiku, põrutus- ja higikindel

Jõulise muusikaelamuse tagab Dolby®

Inteligentne audiotreener

Planeeri, jälgi ja analüüsi enda cross-treeningut või teisi alternatiivseid sise treeninguid. Valikuvõimaluses rohkem kui 40 erinevat harjutust algajast kuni edasijõudnule. Treenid enda loodud treeninkava järgi, ning oma lemmik muusikat kuulates.

TRACKFIT™ LIIKUMISSENSOR

Kui sa kombineerid enda treeningu jooksmisega, siis integreeritud TRACKFIT™ liikumissensor mõõdab distantsi, samme, rütmi ja põletatud kaloreid. See unikaalne liikumissensor salvestab detailse info Jabra Sport Life App-ile aidates Teil treenida sobiva intevsiivsusega.

Kuula DOLBY® standartidele vastavat heli juhtmevabalt

Ära hoia kokku muusika kvaliteedilt. Dolby™ toob välja tõelise muusika sügavuse ja puhtuse kvaliteedi isegi siis, kui kuulad Youtube laule. Kõik see juhtmevabalt tagamaks sulle täieliku keskendumise treeningule ilma, et peaksid ühtegi juhet ühendama.

JABRA SPORT LIFE™ APP

Kasuta maksimaalselt oma Sport Coach kõrvaklappe koos Jabra fitness programmiga, mis tagab, et alati treenid õiges pulsitsoonis.

Planeeri, jälgi ja hinda enda arengut. Kõrvasisene treener annab Sulle reaalajas tagasisidet, et optimeerida igat treeningsessiooni.

Lisateave

LaokoodHFJABTCOACHBL
BluetoothJah
BrändJabra

Selle tarvikuga sobivad tooted

Mobiilid