Edasimüüjaks

Oma klientidena näeme igat kasumile suunatud äriettevõtet, nii mobiilitarvikutega kauplejat (spetsiaalpoed), kui ka laiemalt koduelektroonika ja laiatarbe kauplusi.

Mõned argumendid, miks valida Telemark™ oma koostööpartneriks:

  • Telemark™ˇPro Accessories on bränd, mis on turul juba aastast 1997. Selle ajaga oleme saavutanud tuntuse tarbijaskonna seas. Tarbijad ostavad meelsamini tuntud asju!
  • Tootevalik  - TM laos on üle 1000 nimetuse erinevaid mobiilitarvikuid. Üsna suure tõenäosusega leiab ka kõige nõudlikum tarbija sealt endale sobiva toote.
  • Võimalik finantstugi  -  Oleme paindlikud läbirääkima erinevatest maksevormidest ja tähtaegadest! Võtmesõnadeks on siin: käive, artiklite arvukus ja varasem kogemus. Kindlasti väärtustame pikaajalist lojaalset koostöösuhet.
  • Müügitugi - Oleme oma tooted varustanud nägusa ja nõuetekohase pakendiga. Võimalik varustada pakend ka vargavastaste kleebistega. Pakume koos kaubaga erinevas mõõdus stende (perfo – puu – klaas ), kampaaniakorve, ja pilkupüüdvaid erinevas mõõdus plakateid. Meie müügiinimene tuleb kohale ja seab kõik paika. Teile jääb ainult müümise rõõm.
Leia oma telefonile tarvik:
Klienditeenindus
Kategooriad
 
Uudised

Blaupunkt tootevalikusse lisandusid patareid.
Blaupunkt tootevalikusse lisandusid patareid.  Valikuga on või …

Blaupunkt e-tõukerattad nüüd kohal!
Telemark on Blaupunkt e-liikurite distribuutor Eestis.  Blaupunkt too …

Samsung A3 ja A5 (2017) ümbriste lõpumüük!
Müüme soodsate hindadega Samsung Galaxy A3 (2017) ümbriseid …