Firmast

Telemark loodi aastal 1993 kui telekommunikatsioonialane konsultatsioonifirma ja samal aastal alustasime mobiiltelefonide tarvikute impordi ja hulgimüügiga.

Aastal 1997 alustasime enda poolt maaletoodavate kaupade müüki “TELEMARK® Pro Accessories” kaubamärgi all. Idee oli koondada hoolikalt valitud kvaliteedi/ hinna suhtega tooted ühe kaubamärgi alla.

Telemargi tooteportfellis on üle tuhande nimetuse mobiiltelefonidega seotud tarviku - akud, laadijad, handsfreed, bluetooth-seadmed, datakaablid jne. Kaubamärkidest on esindatud Jabra, Nokia, Sony-Ericsson, Samsung, TeleMark, Kingston jne.

Tänaseks oleme välja arendanud toimiva ja aktiivse edasimüüjate võrgu üle Eesti. Meie tootevalikus on hetkel üle 1000 erineva nimetuse mobiiltelefoni- ja arvutitarviku. Meie klientideks on nii kauplused, GSM operaatorid, bürood jne. üle kogu Eesti.

Meie motoks on paindlikud lahendused. Nagu ei ole olemas kahte ühesugust inimest, nii ei ole ka kahte ühesugust firmat. Läheneme igaühele personaalselt vastavalt vajadusele. Kellele kvaliteet, kellele raha … Nõudlusi, võimalusi on erinevaid nagu ka kaupasid, alates odavamatest Hiina tootjatest lõpetades kvaliteetsemate Euroopa tootjatega.

Leia oma telefonile tarvik:
Klienditeenindus
Kategooriad
 
Uudised

Telemark kontor suletud 31.12
Telemark kollektiiv soovib kõigile oma klientidele ja koostö&ou …

Telemark kontor suletud 26.07
E-poe tellimuste väljastamine jätkub 27.07. Vabandame ebameeldiv …

Samsung J3 (2016) ümbriste ja ekraanikaitse allahindlus kuni -70%
Müüme oma lao tühjaks J3 (2016) ümbristest - Hinnad keh …