Mobiiltelefon Hammer Rock, must Dual-SIM

SKU: MOBMPHAMROCKBK

Kiirülevaade

Mobiiltelefon Hammer Rock, must Dual-SIM

Ainult 2 on veel järgi

Saadavus: Laos

49,00 €

Täpsemalt

HAMMER Rock
HAMMER Rock on 2,4-tollise ekraani ja vastupidava disainiga telefon, mis peab vastu elementidele ja kukkumistele. See on nagu asendamatu töövahend – hõlbustab kontakti, tööülesannete organiseerimist ning tänu võimsale taskulambile ja 1800 mAh akule on see kasulik paljudes erinevates olukordades. Tõenäoliselt parim telefon ehitusplatsile, töökotta, tootmissaali.

Selge 2,4" ekraan
HAMMER Rockil on kompaktne ja vastupidav disain. See kõigub ja suur 2,4-tolline ekraan tagab piisava loetavuse ja hea kvaliteedi. Samas on see käepärane ja mahub hästi igasse taskusse.

Sa võid pääseda kõigest
Unustage telefoni liiga sagedane vahetamine. HAMMER Rock seisab ehitusplatsil, töökojas või tootmispõrandal töötamiseks paremini püsti kui tavaline mudel. See on põrutus- ja kukkumiskindlam ning sellel on vee- ja tolmukindlus IP68 sertifikaat.*
*(kasutamist testitud kuni 1,5 m vees 30 min. suletud USB- ja minipistikutega).

Võimas taskulamp
Rasketes oludes töötamiseks mõeldud telefon ei peaks olema mitte ainult vastupidav ja lihtsalt kasutatav. Samuti peab sellel olema veel üks asi – taskulamp. Ja Rocki taskulamp on võimas ja kasulik. Kas on vaja valgustada raskesti ligipääsetav koht? Kas peate toime tulema piiratud valgusega tingimustes? Nüüd pole see probleemiks.

Võimust pole kunagi küllalt
Kuni 15 päeva ooterežiimi või kuni 14 tundi kõneaega? See on nüüd võimalik. Tundub, et see telefon ei saa kunagi tühjaks ja see on kõik tänu selle 1800 mAh akule.

Originaalne disain
Telefoni HAMMER Rock eristab originaalne disain, mis rõhutab selle välistingimustes olemist. Sellel on turvaliseks kasutamiseks suured saarevõtmed, nii et saate seda kasutada kinnastega.

Lisafunktsioonid
HAMMER Rock on nagu Šveitsi armee nuga. Sellel on arvukalt lisafunktsioone: saate kuulata oma lemmikraadioprogrammi ilma kõrvaklappe ühendamata. Saate salvestada ka valitud vestlusi.

Lisateave

LaokoodMOBMPHAMROCKBK
SuurusEi
MälukaartMicro SD
BluetoothJah
Puutepaneelei
BrändHammer
NFCEi

Tarvikud selle toote jaoks

2 Laadijad ja kaablid

Handsfree Bluetooth

Handsfree juhtmega

Muud tarvikud