Mobiiltelefon myPhone Halo 3 ,punane

SKU: MOBMPHALO3RED

Kiirülevaade

Mobiiltelefon myPhone Halo 3 ,punane

Saadavus: Laos

36,90 €

Täpsemalt

myPhone Halo 3 on 2,3" IPS värvilise suure ja loetava kirjaga ekraan, mis ei väsita silmanägemist. Pilt on terav ja selge. Samas on telefon käepärane ja kaalub vaid 86g. Selle tulemusena kasutamine on lihtne ja mugav kõigile.

Kas vajate võimsa taskulambiga telefoni? Sellel telefonil on see olemas, mis hõlbustab pimedas liikumist, kadunud asjade otsimist ja nurgataguste valgustamist. Taskulampi on lihtne sisse ja välja lülitada kasutades telefoni korpuse küljel asuvat liugurit.

Kuulake oma lemmikraadiosadet kõikjal, kus te ka poleks. Nüüd on see veelgi lihtsam, sest myPhone Halo 3-l on sisseehitatud antenn, mistõttu pole raadio kuulamiseks kõrvaklappe vaja.

Sellel mobiiltelefonil on kaamera, et saaksite oma kõige olulisemad hetked jäädvustada. Nautige sõpradega lähedust ja kasutage nende fotosid fotokontaktide seadistamiseks

Halo 3 on suure taustvalgustusega telefon. See muudab telefoni kasutamise lihtsaks, intuitiivseks ja mugavaks. Lisaks on punktkirja märgid nuppudel.

Telefon pakub stabiilsust ja kindlustunnet lähedastega ühenduse võtmisel. Halo 3 pakub kuni 15 päeva ooteaega või kuni 6 tundi pidevat kõneaega – seda kõike tänu suure võimsusega 1000 mAh akule.

Telefon on varustatud SOS-nupuga, mis võimaldab helistada / saata sms-i eelprogrammeeritud numbrile vaid ühe klõpsuga. See muudab kasutaja turvalisemaks igas olukorras.

Halo 3 ühildub kuuldeaparaadiga ühilduvate (HAC) kuuldeaparaatidega. See pakub võimendatud helitugevust, ei tekita tarbetuid häireid ega tagasisidet kuuldeaparaadi ja telefoni vahel)

Alati paigas ja alati kasutusvalmis. Telefoni laadimine on tänu jaamale triviaalne. Kaasas on ka traditsiooniline laadimisadapter.

Telefonil on USB-C pistik ja see tähendab mitmekülgsust ja suuremat vastupidavust. Te ei pea enam muretsema, kuidas laadijat ühendada - kaabel ühendub telefoniga mõlemat pidi sisestades.

Turvaline ja käepärast – tänu kaelapaelahoidjale saate telefoni vööaasa külge kinnitada või riputada kuhu iganes soovite.

Lisateave

LaokoodMOBMPHALO3RED
SuurusEi
MälukaartMicro SD
BluetoothEi
Puutepaneelei
BrändmyPhone
NFCEi

Tarvikud selle toote jaoks

1 Akud

2 Laadijad ja kaablid

Handsfree juhtmega

Muud tarvikud