Nutitelefon Hammer Iron V, oranz

SKU: MOBHAMIRONVOR

Kiirülevaade

Nutitelefon Hammer Iron V, oranz

Ainult 1 on veel järgi

Saadavus: Laos

229,90 €

Täpsemalt

HAMMER Iron V
HAMMER IRON V on 6,5" ekraaniga nutitelefon, mis on vastupidav veele, tolmule ja karmidele ilmastikutingimustele. Aja ja tempo eest vastutavad 6320 mAh aku, kuni 12* GB muutmälu ja puhas Android 13. Varustatud öövaatluskaamera, eSIM-valmidusega tehnoloogia ja NFC, nutitelefon laseb igast olukorrast 100% välja pigistada Telefoni saab lisaks varustada praktilise kaitseümbrisega!

Ülimalt vastupidav
IRON V ei karda kokkupuudet veega, tolmuga ega töötamist äärmuslikel temperatuuridel (vahemikus -20 ℃ kuni 55 ℃). See vastab IP69 standardile, sellel on tugevdatud korpus ja uusim sõjaväestandard. See mudel töötab hästi ehitusplatsil, laos või pikal teekonnal. See rahuldab nii õues tegutsemise entusiaste kui ka üksikkasutajaid.

Öine kütt
Kas plaanite öist väljasõitu või koobaste uurimist? See HAMMER mudel saab sellega suurepäraselt hakkama. See on varustatud spetsiaalse infrapunasensoriga öövaatluskaameraga, mis tagab selged fotod ja videod hämaras, öiste stseenide ja metsloomade vaatlemise ajal.

Efektiivne kaamera
Meie saavutused jäädvustatakse tänu 50 Mpix objektiivile (ƒ/1,8), mis pakub kvaliteetseid pilte erinevates valgustingimustes. Teine 24 Mpix objektiiv vastutab öövõtete ja öönägemise eest. 8 Mpix esikaamera võimaldab samal ajal mugavaid videokõnesid ja atraktiivseid selfisid sotsiaalmeedias jagada.

Võimas aku
Ühelgi HAMMERil pole kunagi olnud nii suurt akut! 6320 mAh hoiab teid turvalisena nii põllul kui ka igapäevaselt. See on 294 tundi ooterežiimis ja 28 tundi kõneaega. Energiapuudus pole enam probleemiks ja powerbanki funktsioon võimaldab vajadusel laadida teisi seadmeid.

Usaldusväärne jõudlus
Nutitelefoni toiteallikaks on MediaTek Helio G36 protsessor, mis tagab piisava jõudluse ja kiire töötlemise. Lisaks saate tänu puhtale Android 13-le täielikult ära kasutada selle seadme varjatud potentsiaali.

kuni 12 GB RAM
See HAMMER saab hõlpsasti hakkama mitme ülesandega korraga. Seda tänu RAM-i hulgale, mida saame sisemälu kasutades suurendada kuni 12 GB-ni (kuni 2 GB kuni 6 GB). Saame seda ka laiendada, lisades lisaks põhilisele 64 GB-le kuni 256 GB mahuga SD-kaardi. See pakub piisavalt ruumi failide, fotode, videote, muusika ja rakenduste jaoks.

Suur lisakaitsega ekraan
Rohkem kui 6,5-tollise ekraani ja 1600 x 720 piksli HD+ eraldusvõimega peaks see vastama teie ootustele. Täiendavate põrkerauadega varustatud telefon garanteerib, et ekraan on kahjustustele vastupidavam kui tavalised nutitelefoni ekraanid.

Ühenduse kõrge tase
Toas, kohapeal ja õues. Olge alati leviulatuses ja nautige selgeid vestlusi ilma häireteta tänu VoLTE- ja VoWiFi-tehnoloogiale. Sellel HAMMERil on pakkuda kõrged ühenduvusstandardid. Kasutatavad tehnoloogiad on aga alati kasulikud, näiteks NFC, nii et selle soomustatud telefoniga saate probleemideta kontaktivabalt maksta. IRON V on loodud ka eSIM-tehnoloogia aktiveerimiseks. See on lihtsalt kasutatav, mugav ja keskkonnasõbralik lahendus.

Otsetee
Praktiline HAMMER Key pakub kiiret ja mugavat juurdepääsu lemmikrakendustele ja -funktsioonidele, nagu veealune fotorežiim, taskulamp, termomeeter ja ekraanipilt.

Veealused fotod
Kas pildistada ja videoda vee all ja paduvihmaga? IRON V puhul pole see probleem. Kaamera funktsiooni saab hõlpsasti määrata programmeeritavale HAMMER-klahvile. Veerežiimis on ekraan ja puudutus kaitstud, eriliste hetkede jäädvustamiseks pole vaja ümbriseid ega katteid.

Praktilised tööriistad käepärast
HAMMER on midagi enamat kui lihtsalt telefon. Nutitelefon on varustatud paljude praktiliste tööriistadega, mis aitavad tööl ja õues tegutsedes. Nende hulgas on helimõõtja, pildi riputamise funktsioon, kraadiklaas, aga ka kompass ja taskulamp. Kõik leiate spetsiaalsest HAMMER Toolboxi rakendusest.

Kinnastega töö
IRON V ei vea teid rasketes töötingimustes ega ebasoodsates ilmastikutingimustes alt. Saate seda hõlpsasti kinnastega juhtida – vastake kõnele ja kirjutage sõnum. See muudab teie töö kahtlemata lihtsamaks ja hoiab teid põllul mugavalt, eriti külmadel päevadel.

Iseloomuga nutitelefon
Suurepärane kuju, visuaalselt atraktiivne korpus ja huvitav objektiivide paigutus teevad HAMMERist enamat kui lihtsalt vastupidava telefoni. See tõestab, et erakordne vastupidavus ja mugav kasutamine on võimalik ühendada huvitava disainiga.

Kõrvaklappideta raadio
Kasutage raadiokuulamisfunktsiooni ilma kõrvaklappideta. Valige oma lemmikjaam ja looge õige atmosfäär töötades, õues või sõpradega.

Biomeetriline turvalisus
Veenduge, et teie privaatsus on korralikult kaitstud. Tänu näotuvastussüsteemile ja võimalusele avada telefon sõrmejäljega, ei pääse keegi peale teie teie telefonile juurdepääsu.

mini Jack 3,5 mm
HAMMER IRON V on varustatud 3,5 mm kõrvaklappide pesaga. Ühendage kõik juhtmega kõrvaklapid või väline kõlar ja nautige suurepärast helikvaliteeti.

kolmekordne SIM-kaardi salv
Sellel mudelil on kolm pesa: kaks SIM-kaartide ja üks microSD-mälukaardi jaoks. See võimaldab kasutada kahte numbrit samaaegselt ilma mälulaiendust ohverdamata.

* kuni 12 GB virtuaalset RAM-i on võimalik saavutada esialgse RAM-i laiendamisega kuni 6 GB võrra kasutamata ROM-i ruumi arvelt

Lisateave

LaokoodMOBHAMIRONVOR
SuurusEi
MälukaartMicro SD
BluetoothJah
Puutepaneeljah
BrändHammer
NFCJah

Tarvikud selle toote jaoks

2 Laadijad ja kaablid

Handsfree Bluetooth

Handsfree juhtmega

Kindad

NFC