Nutitelefon HAMMER Professional BS21 ribakoodi lugejaga

SKU: MOBMPHAMBS21

Kiirülevaade

Nutitelefon HAMMER Professional BS21

Saadavus: Laost otsas

349,90 €

Täpsemalt

HAMMER Professional BS21

 Mitmekülgne QR- ja ribakoodiskanner ning nutitelefon ühes. Võimaldab lihtsat andmete kogumist ja klienditeenindust, saadetiste vastuvõtmist, inventuuri ja erinevate hulgimüüjate, ladude, büroode, apteekide, kontorite, raamatukogude ja haiglate logistikat. BS21 skanner 5-tollise ekraaniga, LTE, Wi-Fi, BT on vastupidava konstruktsiooni, IP68 sertifikaadi, IK07 vastupidavuse ja võimsa akuga telefon, mis on Hammeri esimene toode professionaalsest tootesarjast ettevõtjatele.

Sisseehitatud 1D ja 2D koodiskanner

HAMMER BS21 on vastupidav 1D ja 2D vöötkoodiskanner, mis saab hõlpsalt hakkama nii QR- kui ka vöötkoodidega. Selle universaalsus parandab oluliselt ettevõtte toimimist ja säästab aega.

Veekindlus ja vastupidav konstruktsioon

Võite loota HAMMER BS21-le. See töötab nii laos kui ka põllul tänu Gorilla Glassiga tugevdatud konstruktsioonile ning IP68 sertifikaadiga kinnitatud vee- ja tolmukindlusele. Selle löögikindlus on tähistatud kõrge IK07 parameetri ja MIL-STD-810G sõjaväelise sertifikaadiga.

Pidev suhtlus maailmaga

Skanner lihtsustab täielikku klienditeenindust ja kõiki protsesse, kasutades LTE-, NFC-, Wi-Fi- ja Bluetooth-ühendust. See tagab integratsiooni teiste äriinfrastruktuuri komponentidega ja kiire andmeedastuse.

Pidev töövalmidus

HAMMER BS21 peab teiega sammu. Selle võimas aku mahutavusega kuni 5000 mAh ja kiirlaadimine aitavad teil terve nädala aktiivselt töötada.

Lihtne kasutada tänu Android OS-ile

Seadme tööd toetab tuntud ja lihtsalt kasutatav Android 8.1. GMS-sertifikaat garanteerib, et BS21 on koostatud vastavalt Google'i juhistele.

Magnetiline laadimine

Kiire ja mugav laadimine (pole vaja kaabli kaudu telefoniga ühendada). Ideaalne kohtadesse, kus te ei saa lasta oma tööd katkestada.

Fotokaamerad

Kaks kaamerat: peamine 8 Mpx välguga ja eesmine 2 Mpx.

Sujuv toimimine

Seadme jõudluse tagab 4-tuumaline MediaTek protsessor + 2GB RAM.

USB-C

Mitmekülgsus, suurem andmeedastuskiirus ja suurem vastupidavus – pole vaja muretseda selle pärast, kus on pistiku ülemine ja alumine osa.

Lisateave

LaokoodMOBMPHAMBS21
SuurusEi
MälukaartMicro SD
BluetoothJah
Puutepaneeljah
BrändHammer
NFCJah

Tarvikud selle toote jaoks

2 Laadijad ja kaablid

Handsfree Bluetooth

Kindad

Muud tarvikud

NFC