Sülearvuti Techbite Zin 5 15,6"

SKU: TECHBITEZIN5

Kiirülevaade

Sülearvuti Techbite Zin 5 15,6"

Saadavus: Laos

249,90 €

Täpsemalt

techbite ZIN 5 15.6 128GB FHD
Mugavus ja jõudlus ühes
Praktiline sülearvuti, mis on loodud igapäevaste ülesannete mugavaks täitmiseks, pakkudes stabiilset tööd Intel Celeron N4020 protsessori ja 4 GB muutmäluga. Sellel on tähtnumbriline klaviatuur ja 128 GB salvestusruumi. Sülearvuti töötab Windows 11 operatsioonisüsteemiga.

Suur ja selge ekraan
Kergesti loetav 15,6-tolline Full HD eraldusvõimega ekraan tagab kõrge pildikvaliteedi. Tänu IPS-tehnoloogiale on vaatenurgad veelgi laiemad ja värvid autentsemad kui tavalistel ekraanidel.

Tõhus toimimine
Kahetuumaline Intel® Celeron® N4020 protsessor ja 4 GB muutmälu (DDR4) tagavad sülearvuti stabiilse töö, mis tagab igapäevaste ülesannete, nagu dokumentide loomine ja redigeerimine, sujuva täitmise.

Palju hoiuruumi
128 GB sisemälu annab ruumi lemmikvideote, fotode ja programmide kasutamiseks ja salvestamiseks. Lisaks on sülearvutil SSD pesa, mis võimaldab vahetada mälukaardi suurema vastu.

Pikk tööaeg
5000 mAh (37 Wh) 7,4 V aku toiteallikaga sülearvuti pakub tunde pidevat tööd ilma laadimiseta.

Väga ergonoomiline
Sülearvuti võimaldab mugavalt reguleerida klaviatuuri asendit, tagades maksimaalse mugavuse töö ajal. Teie randmed hindavad seda mugavust ja saate keskenduda kõige olulisematele ülesannetele.

Mugav klaviatuur
Puuteplaat ja suur klaviatuur võimaldavad sülearvutit mugavalt kasutada. ZIN 5 mudelil on ka numbriklahvistik, mis hõlbustab veelgi igapäevaste toimingute sooritamist.

Windows 11
Sülearvuti töötab kasutajasõbralikul ja turvalisel Windows 11-l, mis pakub lisaks mugavusele ja sujuvale tööle ka palju kasulikke funktsioone.

Kaamera privaatsuskattega
ZIN 5-l on ka privaatsuskattega kaamera (1 Mpx), mis tagab nii mugavad videokõned kui ka privaatsuskaitse.

WiFi (2.0, 5.0 GHz) + Bluetooth (5.0)
BT5.0 ja Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac (2GHz, 5GHz) abil saate olla ühenduses oma sõprade, pere ja töökaaslastega.

Suur hulk saadaolevaid porte
Sülearvuti ühildub paljude seadmete, monitoride ja projektoritega. Selle tagavad järgmised pordid: 2 x USB 3.0, HDMI ja 3,5 mm pesa.

Lisateave

LaokoodTECHBITEZIN5
BrändmyPhone